WELCOME!

Srpen 2008

Tokio Hotel zapsáni do maďarské encyklopedie

31. srpna 2008 v 15:58 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
Vydavatelství ''Vagabund'' vydalo letos v Maďarsku knihu s názvem ''Rock Cyclopaedia - From Metallica to Fraftwerk'' a autorem je Zsolt Horváth. V této knize se píše o největších legendách rockové muziky. A je v ní i článek o Tokio Hotel!! =)
TOKIO HOTEL
Každý zná tohle jméno: jestli je to teen dívka, tak kvůli tomu. TH-šílenství dobylo celou Evropu. Kapely alba se rekordně prodávají a koncerty se plní teenage kočkami, které hystericky křičí. Jako velký fenomén, mají taky velká obchodní centra například s TH polštáři, školními taškami a botami.
Frontmani německé kapely jsou rozhodně mladá Kaulitz dvojčata: nalíčený a s jednou vlasy nahoře potom zase dole Bill a Tom, který má dredy a čepici. Bratři začali s muzikou, když jim bylo mezi osmi a devíti lety. Za tohle může taky to, že jejich nevlastní otec má vlastní hudební školu. Tom chtěl hrát na nástroj, což nakonec byla kytara. Bill byl zpěvák, i když to podle něj zkoušel s nástrojem (například s pianem). Vystupovali na malých školních bálech, posezeních a každý tím byl okouzlen. Nicméně nějaký ten rytmus kapele chyběl. S bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem, kteří viděli dvojčata vystupovat, založili kapelu, Devilish. Mezi roky 2001 a 2003 hráli v tomhle jméně a potom je objevil manažer David Jost. Podepsali smlouvu s Universal a změnili si jméno na Tokio Hotel. Proč? Podle členů kapely Tokio je velké město, kde se pořád něco děje a protože žijí na hotelech, tak zvolili Tokio Hotel.
Alba: Schrei (2005), Zimmer 483 (2007)

Gran Concierto Mexiko (30.8. 08) - videa

31. srpna 2008 v 15:42 | Pavla |  Videa
MONSOON
DON'T JUMP
Německá kapela Tokio Hotel přivádí slzy a štěstí do Mexika

31. srpna 2008 v 13:26 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
Německá kapela Tokio Hotel přivádí slzy a štěstí do Mexika. V sobotu budou mít koncert jako součást propagace.
Mexiko, 29.srpna (Notimex) - s mnoho emocionálními slzami, kapela Tokio Hotel byla přivítána mexickými fanoušky na autogramiádě organizované v komerčním místě na jihu města. Na kapelu zde čekalo 2600 fanoušků, kteří se rozhodli je přivítat na první návštěvě v Mexiku, která bude trvat ještě další den.
I přes dlouhou řadu, únavu a déšť, fanoušci kapely tuhle chvíli nevzdávali, kde slzy a štěstí se obléhá kolem mladých dívčích tváří, tam je vidět že vidí žádnou šanci u svých idolů.
Někteří fanoušci, po autogramu, začali plakat, říkajíc, že tahle autogramiáda a podepsané CD je ten největší poklad.
Při čekání, zpívali kapely písničky a mohlo to být slyšet po celém okolí, odkud se taky přišli podívat zvědavý lidi na tyhle mladé dámy, které zoufale chtěli dát dárky německým klukům.
Balonky, plyšoví medvídci a nějaké dopisy, to jsou příklady dárku pro kapelu, která propaguje v Mexiku svoje album "Scream".
Podle organizátorů, jenom dva tisíce lidí mohlo obdržet autogram od Tokio Hotel, protože zde bylo jenom 2000 CD na propagaci.
Většina teenagerů, mezi 15 a 18 lety naprosto s radostí i přes to, že by se měli zostudiat skákali radostí, aby se mohli uvítat s kapelou a získat autogram.
Po prezentaci v tuhle sobotu je organizován koncert od rádio stanice, potom kapela odcestuje do Los Angeles v Kalifornii, aby pracovala.

Tokio Hotel na AJ Playhouse

30. srpna 2008 v 15:09 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
img100/9279/137517108wb1.png
Tokio Hotel budou vystupovat a dělat interview na rádiu 93,3 v AJ Playhouse 3. září 2008 ráno v San Diegu.

Verizon Wireless divadlo uvádí Tokio Hotel

30. srpna 2008 v 14:59 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
TOKIO HOTEL jsou Bill Kaulitz (zpěv) a Tom Kaulitz (kytara), Georg Listing (basa) a Gustav Schäfer (bicí) a jejich příběh začíná jako scénář k filmu.
Kapela z města ve Východním Německu se stala největšími hvězdami za posledních dvacet let ve své rodné zemi, trhající rekordy na prvním místě, hrající pro deset nebo dvacet tisíc lidí každý večer a která obdržela mnoho německých cen.
Před dávnem, čtyři muzikanti začali cestovat a jejich popularita rostla - nejenom co se maniacké řady fanoušků týče, ale taky z řad médií. Příliš pozornosti je zaměřeno na frontmana a kytaristu - identická dvojčata s pointou "bojujte za sny" filozofií.
Nahráli a vydali dvě alba v nezapomenutelných kytarových rytmech v německém jazyce a Tokio horečka se vymknula kontrole.
Již můžete slyšet kamery, ale...
Scénář by měl obsahovat fakta, že dva ze členů kapely byli pouze 13letí, když se nahrávala první nahrávka a stále jim je pod 21. Nikdo tomu jenom tak neuvěří. Ani náhodou.
Dále!
Vlastně ne, když se podíváte na dopad kapely v německém obchodě, tak Tokio horečka je nakažlivá.
Od podepsání smlouvy s Universalem v květnu 2005, TH prodali přes tři miliony nahrávek a DVD v Německu, což je dělá nejúspěšnější kapelou v zemi, s největším rozsahem ocenění ve své sbírce (devět platinum, čtyři zlata a taky čtyři platiny za prodeje v Rakousku a Švýcarsku). A měli nejúspěšnější debutové turné v Německu VŮBEC!
Dva TH alba - 2005 Schrei a následující Zimmer 483 - dosáhly v Německu vrcholu, taktéž čtyři první místa na singly, a kromě toho neskutečných 66 týdnů na stejné pozici.
První evropské turné "Zimmer..." (3.duben - 14.květen) umožnilo kapele hrát před řadami od šesti do dvaceti tisíci diváky. Samé šílenství. Po celou dobu. Jenom Schrei Live DVD, které vyšlo v roce 2006 prodalo přes 100 000 kopií v Německu a zajistilo za DVD prodej TH čtvrt milionu marek.
A aby byl scénář ještě napínavější, všechno tohle nahoře (a daleko více!) se událo jenom za poslední dva roky.

Tokio Hotel ve Verizon Wireless divadle

30. srpna 2008 v 14:54 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
Co kdyby Rammstein byli emo kapela? Šance, abyste získali teenagery s vašimi zájmy, které mluví německy, již znáte. Byli by to Tokio Hotel, kvartet z Německa prodal více než pět milionů alb ve svém rodném Německu a letošní anglické debutové album Scream - aka Schrei - má taky v USA svoje vyhlídky.
Vznikli v roce 2001 v Magdeburgu - centrum severo-středního německého státu Sasko-Anhalstko. Skladatel Georg Phillip Telemann se zde narodil. Tokio Hotel jsou jako Kraftwerk s více akustickými kytarami a hodně očních stínů. Vlastně to není pravda, ale AFI fanoušci a jiní, kteří sledují MTV Evropa na satelitu je již dlouho shledávají za úžasné.
8 p.m. 29.8. 08 ve Verizon Wireless Theater, 520 Texas (Bayou Place), 713-230-1600

Autogramiáda v Hollywoodu

30. srpna 2008 v 14:50 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
Tokio Hotel budou mít autogramiádu a to v Hollywoodu 6. září 2008 (sobota) od 15.00 hodin.


Houston (28.8. 08) - videa

30. srpna 2008 v 14:42 | Pavla |  Videa
SCREAM
READY SET GO

Tokio Hotel interview pro HOT HITS 957

30. srpna 2008 v 14:38 | Pavla |  Videa


Tokio Hotel live pro HOT HITS 957

30. srpna 2008 v 14:28 | Pavla |  VideaPísničky TH na klavíru nebo pianu

29. srpna 2008 v 17:33 | Pavla |  Videa
SPRING NICHT
GEH
RETTE MICH
1000 MEERE
MONSOON
VERGESSENE KINDER
IN DIE NACHT
STICH INS GLÜCK
DER LETZTE TAG
AN DEINE SEITE (ICH BIN DA)
HEILIG
ICH BIN NICHT ICH
SCHREI
SCHWARZ
HILF MIR FLIEGEN

HLASOVÁNÍ!!

29. srpna 2008 v 14:00 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
MTV VMA!!
Hlasujte pro Tokio Hotel na VMA v kategorii ''Best New Artist''. Čas na hlasování už se krátí, tak hlasujte co nejdřív!!
Tady: MTV VMA
MTV EMA!!
Nedávno se rozjelo hlasování na MTV Europe Music Awards!! Hlasujte v kategoriích ''Best Act Ever'' a ''Headliner''.
Tady: MTV EMA

Dallas (27.08. 08)

28. srpna 2008 v 16:27 | Pavla |  Tokio Hotel fotky

Sex (Sex)

28. srpna 2008 v 16:17 | Pavla |  Texty - ČJ
Sex
Vím jaksi určitě
že jsi zázračná dívka
a takhle často to nechodí
I tak je mi skutečně všechno jedno
Jsi tím, co jsi i beze mě
Máš jednoduše nového přítele vybraného pro tebe...
Ref.:
Chci všechno: to jak jsi chodila
A jak jsi mi rozuměla
A jak jsi vždycky potom otočila mojí hlavou
A zůstalo to vzrušující
Ty máš ten respekt
Pro tebe projdu zdí
zacházela jsi se mnou dokonale
A v konečném důsledku nešlo jenom o sex...
Vždy, když na tebe myslím
Je to jako hudba v uších
A i ty nejfalešnější tóny se mi zdají nejkrásnějšími
Jedna krát jedna je třikrát čtyři
Ikdyž je tu hodně andělů
Žádný z nich nedává nebe
Když ho potom dají jenom tobě...
Ref.:
Chci všechno: to jak jsi chodila
A jak jsi mi rozuměla
A jak jsi vždycky potom otočila mojí hlavou
A zůstalo to vzrušující
Ty máš ten respekt
Pro tebe projdu zdí
zacházela jsi se mnou dokonale
a v konečném důsledku nešlo jenom o sex...

Tokio Hotel přichází do Houstonu

28. srpna 2008 v 16:03 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
Německá kapela Tokio Hotel se stala mezinárodní teen senzací, a to zčásti díky svému 18letému zpěvákovi Billu Kaulitzovi, jehož image - složená z Joan Jett, 80let s Cher a trochu ema - z něj dělá naprostého lamače srdcí. Kapely anglické debutové album "Scream" vyšlo v květnu a kapela se objevila v TRL.
Kaulitz a další členi Hotelu, včetně jeho dvojčete Toma, jsou již superstars. Kapela prodala více než 5 milionů alb po celé Evropě. Tokio Hotel jsou taky nominováni na Best New Artist a Best Pop Video v příštím MTV Video Music Awards, což je znamení jejich dominace. Kaulitz si promluvil s Joey Guerrou o těchto nominacích a Texasu a Jonas Brothers:
Jaké jsou tvoje dojmy z USA během turné?
Bill: Je to zatím úžasný výlet. Donedávna jsme hráli jenom v New Yorku a LA, ale cestovat po zemi a setkat se s fanoušky je opravdu úžasné. Chicago je skvělé, a Las Vegas je úžasné.
Co očekáváš od Texasu? Buď upřímný.
Bill: Nikdy jsme tu nebyli a těšíme se, až se podíváme do další části Států. Jak víme, tak Texas je zemí ropy, koní, kovbojů a velkých barbecue.
Jsou tu rozdíly mezi americkými a evropskými fanoušky?
Bill: Nedá se určit nějaký rozdíl mezi zeměmi. Všichni fanoušci jsou opravdu, individuálně rozdílní. Ale co sdílí je to nadšení, ta energie, jak šílí a šílí a slaví s námi naše show. Milujeme je.
Jaké jsou povinnosti, které musíš mít na cestě?
Bill: Mám sebou deset tašek a všechny je potřebuji. Nevtipkuji. A taky potřebuji svůj mobil a laptop a zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli.
Jaký je příběh za tvým osobním stylem?
Bill: Tom a já jsme vypadali stejně do šesti let a potom jsme se rozdělili v tomhle. Všechno to u mě začalo na Halloween párty, kde jsem šel jako upír. Zalíbilo se mi to a všechno to začalo tam.
Jak dlouho ti trvá se připravit?
Bill: Ne tak jak si každý představuje. Na všechno - sprcha, čištění zubů, oblékání - potřebuji tak 45 minut.
Tokio Hotel dostávají hodně srovnání s Jonas Brothers. Slyšeli jste od nich něco?
Bill: Ještě jsme neslyšeli. Ale hodně o nich slýcháme. Právě byli v Evropě. Jejich úspěch je opravdu úžasný.
V příštím měsíci je MTV Video Music Awards, vy jste nominováni na Best New Artist a tam jste jediní kluci.
Bill: Vše, co můžu říct je to, že jsme nadšeni z nominace. Tohle je něco, o čem jsme ani nesnili. Myslím tím, jsme německá kapela nominována dvakrát na MTV Video Music Awards. No tak. Myslím, že nemáme žádnou šanci, ale být tam už je úžasné.
Jaký nejvíc překvapivý song bychom našli u tebe na iPodu?
Bill: Hmm - Mám na mém iPodu jenom dobrou muziku.