WELCOME!

Květen 2008

Tom

31. května 2008 v 20:41 Tom fotky

Hlasování - Top 30 Stars

31. května 2008 v 13:42 | Pavla |  Novinky, články, rozhovory
Na portugalské internetové stránce je hlasování Top 30 Stars (Top 30 hvězd). Můžete tam hlasovat pro Tokio Hotel někde tam jsou, když tam kliknete na tu modrou šipečku, vyberete tam ''Tokio Hotel'' a pak kliknete na ''Submit Vote'' a je to!! =) Zahlasujte pls.. =)
Kdyžtak hlasujte tady: http://www.portraitmagazine.net/
Billova tetování

30. května 2008 v 13:47 Novinky, články, rozhovory
Image hosted by servimg.com
Tenhle kluk opravdu nic nezmešká. Má kouzelný šarm, krásný úsměv, hlas, který hřeje, i když není léto a taky má unikátní vzhled, to překvapuje každého a to i díky jeho třem tetováním! Jedno má na ruce, další na podbřišku a třetí je na krku. Jsou tak sexy, že by je člověk nejradši zaplnil polibky!
FREIHEIT 89
Jak si můžete všimnout, Bill dává důslednost na svobodu. Takže není překvapením, že když mu bylo 18, tak si nechal na ruku vytetovat "Freiheit", což znamená svoboda v němčině, a 89 je rok, kdy se narodil. Někdo říká, že to může mít taky shodu se stržením Berlínské zdi. Ale Bill sděluje, že jeho tetování nemá žádný politický význam. Je to osobní.
HVĚZDA S PĚTI CÍPY
V roce 2006 se Bill rozhodl pro tetování a místo, které si vybral nemohlo být víc sexy, ale jeho matce se tohle rozhodně nelíbilo! Nebo spíše ten výsledek! Protože Bill ji ho ukázal až když to bylo hotové! Docela si tím protrpěl, ale to nemění nic na faktu, že je to neuvěřitelně sexy! Některé věci matky nechápou...
TAJNÉ TETOVÁNÍ
Někteří lidi ani nemají tušení, ale Bill skrývá ještě jeden detail. Kdybychom Billovi nadzvedli vlasy vzadu, tak bychom si mohli všimnout, že má na krku symbol TH! Je to jeho první tetování - před čtyřmi roky - nechal si udělat logo jeho kapely. Ani tohle tetování nebylo dovoleno jeho mámou!


Hollywood (13.05. 08)

30. května 2008 v 13:34 Tokio Hotel fotky
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---


Bill a UDO ňákej.. =)

26. května 2008 v 18:05 Bill fotky
Ten UDO je prey ňákey zpěvák, co vyhrál na Comet kategorii ''Hvězda hvězd''. Nwm to jistě ále jediný co vim určitě je to, že vypadá jak ňákey ehm..slizoun..(oproti Billovi teda =))